HİZMETLERİMİZ

Hayalleri Paylaşmak ayrıcalıktır…

YURTİÇİ TURLARI

Kendimiz bir bölgeyi, kültürü en mükemmel şekilde nasıl yaşamak istersek, size de aynı derinlikte ve güzellikte yaşatmayı hedefleriz. Hiç bir özel detaydan ve güzellikten mahrum kalmaksızın.

Bu nedenle yurt içi programlarımıza en can alıcı yerleri dahil ederiz. Mutlaka tadılması gereken, kaçırılmayacak ortamları, hisleri yaşayabilmeniz için gereken fırsatları sağlarız. Koşturarak değil, bölgenin tadını çıkararak, kültürün keyfine vararak, ortamın atmosferini yaşayarak, zevkine vararak gezeriz.

YURTDIŞI TURLARI

Dünyanın her yerine dileğiniz doğrultusunda size ve dostlarınıza özel programlar hazırlıyoruz. İster münferit ister grup halinde seyahat etmek isteyin bize sadece gitmek istediğiniz yada hayal ettiğiniz tatili anlatın ve gerisini bize bırakın. Hayallerinizi bizimle paylaşın ve bizde hayallerinizi gerçekleştirelim.

OKUL TURLARI

Okul Turları öğrencilerimizin ülkemizin tarihi ve doğal zenginliklerini görmek amacıyla, profesyonel rehberler eşliğinde tanımaları için hazırlanmıştır. Okul gezileri Türkiye’nin her yerinden düzenlenmekte, kaliteli hizmeti ön plana çıkarma amacımız olmuştur.

TOPLANTI & SEMİNER ORGANİZASYONLARI

Müşterilerin stratejik ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz kurumsal ve eğitim toplantıları, motivasyon toplantıları, ürün lansmanları, kutlama törenleri ile sosyal sorumluluk projelerinde, yaratıcılık ve özgünlük en önemli kriterlerimiz.

TRANSFER & VIP ARAÇ KİRALAMA

Ülkemizde her geçen gün büyüyen turizm sektörünün ihtiyaçları karşısında hızla yapılanan turizm taşımacılığı ve lüks araç kiralama alanında İstanbul merkezli faaliyet göstermeye başlayan en genç ve dinamik şirkettir.

Günümüzde, gerek kurumsal gerekse bireysel anlamda önemli bir ihtiyaca cevap veren turizm taşımacılığı, çeşitli düzeylerde birçok firma ve taşımacı arasından yetki belgeli, kurumsal, güvenilir, profesyonel işleyişe sahip bir firma ile çalışmak, kaçınılmaz bir gereklilik halini almıştır.

TEKNE ORGANİZASYONLARI

Teknede iş toplantısı, teknede iş yemeği ve bayi toplantısı yemeksiz her türlü iş toplantılarınız için teknelerimiz hizmetinizdedir.

İş yeri stresinden uzak kalıcı ve etkili iş toplantıları için İstanbul boğazının eşsiz manzarası ve uzman kadromuz ile teknelerimiz her türlü business toplantılar için ideal bir ortam oluşturur.